Skok lub Voucher dostępny już od 690zł

KUP VOUCHER

Skok spadochronowy w Tandemie SUPER pomysł na prezent!

Skok spadochronowy w tandemie jest niekwestionowanym prezentem jaki zostaje w pamięci do końca życia. Niesamowite emocje, widoki są nie do opisania. Zamów u Nas Voucher podarunkowy telefonicznie, przez sms 500 480 505 lub online. Wystarczy, że podasz Imię i Nazwisko osoby którą chcesz obdarować a My przygotujemy dla niej zaproszenie. Możesz również zamówić Skok niespodziankę, wystarczy, że do Nas zadzwonisz, umawiamy się konkretnie na dogodny termin, przyjeżdżacie na lotnisko a my już na Was czekamy. Szybkie szkolenie, lecimy w górę i Niespodzianka gotowa ☺

Taki Voucher jest nie tylko świetnym pomysłem na prezent urodzinowy ale również jako urozmaicenie Wieczoru kawalerskiego lub Panieńskiego. W Naszej ofercie mamy także opcję skoku dla dwojga. W ten sposób możesz wyrazić swoją miłość na 4000m a nawet ZARĘCZYC sie w samolocie!!!! Nie masz pomysłu na prezent Ślubny?! My chętnie Ci pomożemy i zrobimy dla Młodej Pary zaproszenie na Ekstremalny Skok na Nową Drogę życia ☺. Oczywiście każde takie wydarzenie chętnie udokumentujemy dla Ciebie na filmie i zdjęciach.  

Dzwoniąc do Nas zamawiając skok lub voucher podarunkowy zapytaj o PROMOCJE MIESIĄCA!!! W każdym miesiącu mamy dla Ciebie inną niespodziankę.

Wypełnij poniższy formularz aby zamówić Voucher

Jak wykorzystać taki Voucher?

Zadzwoń do Nas 500 480 505 na tydzień przed planowany terminem wykorzystania przez Ciebie zaproszenia. Pamiętaj, że vouchery mają datę ważności. Dzień przed umówionym skokiem telefonicznie potwierdzamy sobie pogodę, miejsce oraz godzinę planowanego skoku☺. Musisz pamiętać, że skoki spadochronowe są w 100% uzależnione od warunków atmosferycznych dlatego może zdarzyć się, że umówiony termin lub godzina ulegną zmianie.

Zapraszamy!!! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.